Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski 01.02.2024 Wodzisław Śląski: Wyrusz z nami w podróż – gra mobilna w WCK - Powiat Wodzisławski

01.02.2024 Wodzisław Śląski: Wyrusz z nami w podróż – gra mobilna w WCK

Wyobraź sobie, że wcielasz się w postać podróżnika, któremu zaproponowano udział w dalekiej wyprawie. Kiedy? Już 1 lutego, zostało więc niewiele czasu na przygotowania. Odkryjesz piękne miejsca, spotkasz interesujące postaci, przeżyjesz niesamowite przygody oraz dowiesz się wielu ciekawych faktów o świecie. Gotowy na przygodę? No to wyruszamy!

gra terenowa plakat

A wszystko to będzie możliwe dzięki grze mobilnej, która w zmyślny sposób łączy rozrywkę z edukacją. Dzieciaki nie tylko spędzą czas w kreatywny sposób, ale także będą miały okazję zgłębić podróżnicze ciekawostki.

Udział w grze jest bezpłatny. Aby dziecko mogło wyruszyć w daleką wyprawę, niezbędny będzie smartfon ze ściągniętą aplikacją ActionTrack i dostępem do Internetu. Należy także zapoznać się z regulaminem i wypisać zgodę na udział w zajęciach. Gra rozpocznie się o godz. 10:00 i odbywać się będzie w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Terenowa gra mobilna to propozycja, którą możemy zrealizować dzięki projektowi „Do zobaczenia w sieci”, na który WCK pozyskało dotację z programu Konwersja Cyfrowa Domów Kultury, finansowanego ze środków Unii Europejskiej.