Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zdobądź za darmo nowy zawód - Powiat Wodzisławski

Zdobądź za darmo nowy zawód

Ośrodek Szkolenia Zawodowego Ochotniczych Hufców Pracy w Wodzisławiu Śląskim zaprasza osoby w wieku 18-24 lata na bezpłatne kursy zawodowe.

Ośrodek zaprasza na kursy:

– Magazynier – sprzedawca z obsługą wózka jezdniowego z bezpieczną wymianą butli gazowej oraz modułem kasy fiskalnej (+ książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych)

– Spawacz metodą MAG

– Elektryk z uprawnieniami SEP do 1 kV

– Kelner – barman z obsługą kasy fiskalnej (+ książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych).

W każdym kursie weźmie udział 10 osób, które po ukończeniu szkolenia otrzymają zaświadczenia zgodne z wzorem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz uprawnienia zawodowe. Kursy skierowane są osób z województwa śląskiego w wieku od 18 do 24 lat, niepracujących i nieuczących się w systemie dziennym, posiadających wykształcenie maksymalnie na poziomie średnim.

Kursy będą realizowane w okresie: maj – czerwiec 2017 r.

Więcej informacji o kursach udziela: Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP, os. 1 Maja 16 A, 44-304 Wodzisław Śl., tel.: 32 729 32 00 lub mail” osz.wodzislaw@wp.pl

Jednostki OHP na terenie powiatu wodzisławskiego powstały dzięki współpracy Śląskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy w Katowicach ze Starostwem Powiatowym w Wodzisławiu Śląskim.