Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapytanie ofertowe na „Usługę cateringu dla 60 osób, podczas konferencji podsumowującej projekt pn. „System Informacji Przestrzennej Powiatu Wodzisławskiego - narzędzie wspomagania zarządzaniem w administracji publicznej” w dniu 20.08.2015r.” - Powiat Wodzisławski

Zapytanie ofertowe na „Usługę cateringu dla 60 osób, podczas konferencji podsumowującej projekt pn. „System Informacji Przestrzennej Powiatu Wodzisławskiego – narzędzie wspomagania zarządzaniem w administracji publicznej” w dniu 20.08.2015r.”

Zapytanie ofertowe/rozeznanie rynku w ramach projektu „System Informacji Przestrzennej Powiatu Wodzisławskiego – narzędzie wspomagania zarządzaniem w administracji publicznej” współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 – 2013.

POBIERZ (PDF, 119 KB)