Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy na Powiatowe Targi Edukacyjne - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy na Powiatowe Targi Edukacyjne

W czwartek, 21 kwietnia, od godziny 10.00 do 16.00 w Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śl. odbędą się już po raz czternasty Powiatowe Targi Edukacyjne.

Głównym celem wydarzenia jest umożliwienie młodzieży gimnazjalnej zapoznania się w jednym miejscu z ofertą edukacyjną wszystkich powiatowych szkół ponadgimnazjalnych. Na Targach zaprezentuje swoją działalność także Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego, Powiatowy Urząd Pracy, Ochotnicze Hufce Pracy i Szkolny Ośrodek Kariery działający w Liceum Ogólnokształcącym im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śląskim.

Dodatkowo, już po raz trzeci powiatowe szkoły zawodowe zaprosiły do udziału w przedsięwzięciu również przedsiębiorców i pracodawców, z którymi współpracują. Uczniowie będą więc mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę o praktycznej nauce zawodu.

Tegoroczne Targi Edukacyjne odbywają się w ramach realizowanego w powiatowych szkołach Tygodnia Przedsiębiorczości. Impreza będzie mieć charakter plenerowy, a młodzież szkół ponadgimnazjalnych zaprezentuje programy sportowo-artystyczne, które uatrakcyjnią spotkanie.

Początek około godziny 10:00. Targi potrwają do godziny 16:00.
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów gimnazjów, ich rodziców, wychowawców i nauczycieli!