Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zajęcia dla osób mających problem z agresją, złością i stosujących przemoc - Powiat Wodzisławski

Zajęcia dla osób mających problem z agresją, złością i stosujących przemoc

Powiatowy Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Wodzisławiu Śl. zaprasza do uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach dla osób mających problem z kontrolowaniem agresji lub stosujących przemoc.

Celem programu jest nauczenie się kontrolowania swoich reakcji oraz wychowywania dzieci i rozwiązywania konfliktów w rodzinie bez używania przemocy. Zajęcia będą też dobrą okazją do poszerzenia wiedzy o mechanizmach rządzących tym zjawiskiem.

Zajęcia grupowe prowadzone są przez trenera w atmosferze bezpieczeństwa i zaufania. Pełny cykl trwa 20 sesji poprzedzonych dwoma spotkaniami kwalifikacyjnymi. Osobą bezpośrednio realizującą zajęcia w PSOW jest terapeuta Anna Buchalik.

Aby umówić się na konsultację wystarczy zadzwonić: 32 455 60 32  lub 692 488 732. Można też umówić się osobiście w siedzibie PSOW  w Wodzisławiu Śląskim, ul. Wałowa 30.