Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wodzisław Śląski: Wystawa prac Zygmunta Łacioka i Piotra Solisa - Powiat Wodzisławski

Wodzisław Śląski: Wystawa prac Zygmunta Łacioka i Piotra Solisa

Zapraszamy do galerii Towarzystwa Miłośników Ziemi Wodzisławskiej „Art Wladislavia” znajdującej się na Rynku nr 20 w Wodzisławiu Śląskim w piątek 9 czerwca 2017 roku.

Galeria „Art Wladislavia” w Wodzisławiu czynna dodatkowo w piątek 9 czerwca 2017 roku od godziny 14.00.

W tym dniu przed galerią prezentowane będą obrazy znanych wodzisławskich artystów Zygmunta Łacioka i Piotra Solis. Tematyka prac będzie różnoraka, w tym też ukazująca zabytki średniowiecznego miasta Wodzisławia Ślaskiego. Zainteresowani będą mieli okazję porozmawiać z twórcami. W razie deszczu obrazy zostaną zaprezentowane wewnątrz galerii .