Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wodzisław Śl.: Majówka seniora z WUTW - Powiat Wodzisławski

Wodzisław Śl.: Majówka seniora z WUTW

Zapraszamy 20 maja (sobota) od godz. 15:00 na Sportowy Piknik do parku Trzy Wzgórza w Wodzisławiu Śląskim.

Seniorze, na start po zdrowie!

Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza do wspólnej aktywności na świeżym powietrzu!

W PROGRAMIE następujące konkurencje „z przymrużeniem oka”:
• Przejście na czas przez labirynt
• Gry stolikowe: warcaby, szachy, chińczyk
• Strzelanie do celu z łuku
• Nordic walking – marsz z kijami – mężczyźni/ kobiety
• Rozgrywki w tenisie stołowym
• Bulle – rozgrywki
• Szkolenie w prawidłowym chodzeniu z kijami – trening nordic walking. Zapewniamy kije do treningu i instruktora.
Chętnych do sportowego współzawodnictwa „ z przymrużeniem oka”, prosimy o wpisywanie się na listy startowe w biurze WUTW pod nr tel. 32 / 320 86 58 – zaproponowane rozgrywki uwzględniają możliwości ludzi wcześniej urodzonych i są świetną okazją do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.
PONADTO W PROGRAMIE:
• Pokaz tańca liniowego w wykonaniu zespołu WUTW Country Fox
• Zaproszenie do zumby z udziałem seniorek WUTW i instruktorki zajęć.
• „Śpiewać każdy może „- zaproszenie do biesiadnego śpiewania z udziałem zespołu wokalnego „Sześćdziesiątki”
• Zaproszenie do wspólnej zabawy przy akompaniamencie akordeonu a także muzyki mechanicznej
AKTYWNYM W ROZGRYWKACH ZAPEWNIAMY POSIŁEK REGENERACYJNY
oraz udział w losowaniu ( książki na temat aktywnego spędzania czasu).
Projekt współfinansowany jest ze środków Powiatu Wodzisławskiego