Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wieści Powiatu Wodzisławskiego w TVT - Powiat Wodzisławski

Wieści Powiatu Wodzisławskiego w TVT

Zapraszamy na kolejny odcinek "Wieści Powiatu Wodzisławskiego" na antenie Telewizji Regionalnej TVT. A w nim podsumowanie minionego miesiąca.

W programie m.in. o emisji obligacji komunalnych, gali wręczenia Nagród Powiatu Wodzisławskiego w Dziedzinie Kultury i Sportu, relacja z turnieju futsalowego o Puchar Starosty Wodzisławskiego i Burmistrza Miasta Radlin w Zasadniczej Szkole Zawodowej w Radlinie, a także o tegorocznej edycji festiwalu „Niezapominajka”. W materiale również relacja z Niebieskiego Happeningu dla Autyzmu, warsztatów na temat seksualności osób niepełnosprawnych, rozpoczęcia Tygodnia Edukacji oraz sukcesie uczniów wodzisławskiej „Budowlanki” w konkursie „Przedsiębiorczy na rynku finansowym”.