Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Uwaga! Od poniedziałku utrudnienia na drogach powiatu - Powiat Wodzisławski

Uwaga! Od poniedziałku utrudnienia na drogach powiatu

W związku z prowadzonymi robotami drogowymi od poniedziałku 16 czerwca na niektórych drogach powiatu wodzisławskiego kierowcy mogą napotkać utrudnienia w ruchu.

Na czas remontu zamknięty zostanie odcinek ul. Staffa w Pszowie od posesji nr 20 do posesji nr 38, a także – ul. Wodzisławskiej w Krostoszowicach (gm. Godów) na odcinku od cmentarza do ul. Gustawa Morcinka. Na obu drogach kontynuowana będzie przebudowa nawierzchni jezdni.

Utrudnienie wystąpi również na ul. Chrobrego w Wodzisławiu Śl. – Radlinie II. Ze względu na remont obiektu mostowego w rejonie tym obowiązywać będzie ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną.