Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Uwaga kierowcy. Rozpoczął się remont ul. Traugutta w Pszowie - Powiat Wodzisławski

Uwaga kierowcy. Rozpoczął się remont ul. Traugutta w Pszowie

Rozpoczął się remont ul. Traugutta w Pszowie. Utrudnienia w ruchu mają zniknąć jeszcze przed 1 listopada

W piątek, 23 października, rozpoczął się remont nawierzchni ul. Traugutta w Pszowie na odcinku od przystanku autobusowego w kierunku skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 933 (ul. Pszowską). Jezdnia jest frezowana. Na czas prowadzonych prac w rejonie inwestycji obowiązuje ruch wahadłowy sterowany ręcznie. W godzinach, w których nie będą prowadzone roboty, przejazd będzie możliwy po remontowanej nawierzchni.

Drogowcy zapowiadają, że jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne utrudnienia w ruchu powinny zniknąć jeszcze przed 1 listopada.