Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Sesja Rady Powiatu Wodzisławskiego - Powiat Wodzisławski

Sesja Rady Powiatu Wodzisławskiego

Lutowa sesja Rady Powiatu Wodzisławskiego odbędzie się w najbliższy czwartek, 27 lutego, w Powiatowym Centrum Konferencyjnym w Wodzisławiu Śl. przy ul. Pszowskiej 92 a. Początek obrad o godzinie 13:30.

Porządek obrad XL sesji Rady Powiatu Wodzisławskiego w dniu 27 lutego 2014 roku:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie wniosków o zmianę porządku obrad.
3. Przyjęcie protokołu z obrad XXXIX sesji Rady Powiatu.
4. Sprawozdanie Starosty z działalności Zarządu Powiatu w okresie od XXXIX sesji.
5. Interpelacje i zapytania radnych.
6. Zadania Powiatu Wodzisławskiego w zakresie:
a) infrastruktury drogowej realizowane w roku 2013 przez Powiatowy Zarząd Dróg,
b) utrzymania powiatowych obiektów stanowiących mienie Powiatu realizowane w roku 2013 przez Powiatowy Zakład Zarządzania Nieruchomościami.
7. Sprawozdanie z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez Powiat Wodzisławski.
8. Rozpatrzenie projektów uchwał w następujących sprawach:
a) nadania Statutu Powiatowemu Domowi Dziecka w Gorzyczkach,
b) zmiany uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego nr XXXVIII/375/2013 z dnia 19 grudnia 2013 roku w sprawie budżetu Powiatu Wodzisławskiego na 2014 rok wraz z załącznikami,
c) zmiany uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego Nr XXXVIII/376/2013 z dnia 19 grudnia 2013 roku w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Wodzisławskiego na lata 2014 – 2024.
9. Odpowiedzi na zapytania i interpelacje radnych.
10. Wnioski i oświadczenia radnych.
11. Informacje bieżące.
12. Zamkniecie obrad XL sesji.

Przewodniczący Rady

/-/ mgr inż. Eugeniusz Wala