Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Są jeszcze pieniądze na zatrudnienie osób do 30 roku życia - Powiat Wodzisławski

Są jeszcze pieniądze na zatrudnienie osób do 30 roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim od 13.06.2016 r. wznawia nabór wniosków o refundację części kosztów poniesionych na wynagrodzenia, nagrody i składki na ubezpieczenie społeczne dla 15 pracodawców zainteresowanych zatrudnieniem skierowanych osób bezrobotnych do 30 roku życia.

Do przyznania refundacji rekomendowane będą wyłącznie wnioski pracodawców, których siedziba lub miejsce wykonywania działalności znajduje się na terenie powiatu wodzisławskiego. Jeden podmiot może ubiegać się o refundację tylko jednego stanowiska pracy. W ramach złożonych wniosków nie będą kierowane osoby, które wcześniej były zatrudnione bądź wykonywały inną pracę zarobkową u danego pracodawcy.

Przedsiębiorcy zainteresowani skorzystaniem z refundacji powinni złożyć kompletne i prawidłowo wypełnione wnioski w kancelarii Centrum Aktywizacji Zawodowej wodzisławskiego PUP.

Wnioski rozpatrywane będą wg. kolejności ich wpływu.

Dodatkowe informacje oraz druki wniosków dostępne są na stronie: www.pup-wodzislaw.pl.