Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Remont Bloku Operacyjnego w Szpitalu w Wodzisławiu Śl. - Powiat Wodzisławski

Remont Bloku Operacyjnego w Szpitalu w Wodzisławiu Śl.

W dniu 14 lipca 2017r. w siedzibie Dyrekcji PPZOZ w Wodzisławiu Śląskim w obecności Wicestarosty Grzegorza Kamińskiego została podpisana umowa z Wykonawcą, Jerzym Brzoska prowadzącym […]

W dniu 14 lipca 2017r. w siedzibie Dyrekcji PPZOZ w Wodzisławiu Śląskim w obecności Wicestarosty Grzegorza Kamińskiego została podpisana umowa z Wykonawcą, Jerzym Brzoska prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą B.I.T. Jerzy Brzoska, w przedmiocie przebudowy pomieszczeń na wysokim parterze w budynku głównym szpitala na potrzeby Bloku Operacyjnego wraz z dostawą i montażem wyposażenia. Prace budowlane rozpoczną się w dniu 17 lipca br., natomiast ich zakończenie zaplanowane jest na 1 dekadę listopada br.

W związku z rozpoczynającymi się pracami budowlanymi Bloku Operacyjnego, Dyrekcja Szpitala, pragnie przeprosić wszystkich pacjentów Szpitala za utrudnienia, szczególnie za hałas towarzyszący pracom w okresie trzech pierwszych tygodni robót.