Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Program informacyjny o Powiecie Wodzisławskim w TVP Katowice - Powiat Wodzisławski

Program informacyjny o Powiecie Wodzisławskim w TVP Katowice

Zapraszamy do obejrzenia programu z cyklu „WIEŚCI ZE STAROSTWA WODZISŁAWSKIEGO. ORZEŁ, PÓŁRÓŻA I DWIE BIAŁE LILIE”, który zostanie wyemitowany na antenie TVP Katowice dzisiaj, 25 czerwca, o godzinie 19.25.

W programie najważniejsze wiadomości samorządowe ostatnich trzech miesięcy, wydarzenia, relacje z imprez, (m.in. z XV Powiatowego Rajdu Rowerowego), współpraca międzynarodowa Powiatu Wodzisławskiego z Powiatami: Sörmland w Szwecji i Recklinghausen w Niemczech, a także materiał ukazujący ciekawe miejsca i różne formy spędzania wolnego czasu w powiecie.

Zwiastun programu – ZOBACZ