Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego w Średniodystansowym Biegu na Orientację w ramach Klubowego Pucharu Śląska - Powiat Wodzisławski

W najbliższą sobotę, 13 października 2012 r., w Czyżowicach odbędą się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego w Średniodystansowym Biegu na Orientację. Zawody odbywają się w ramach Klubowego Pucharu Śląska. Organizatorem imprezy jest Uczniowski Klub Sportowy „Sparta” Czyżowice oraz Śląski Związek Orientacji Sportowej. Zawodnicy wystartują w kilkunastu kategoriach.

Organizatorzy zachęcają osoby, które nigdy nie miały kontaktu z orientacją sportową, do startu w kategoriach popularyzacyjnych i jak zapewniają – trasy te na pewno nie będą trudne!

Udział w imprezie dla mieszkańców powiatu wodzisławskiego jest bezpłatny.

Wpisowe dla pozostałych osób wynosi od 3 do 10 zł.

Uczestnicy niepełnoletni, startujący indywidualnie lub reprezentujący szkoły, muszą być pod opieką opiekuna i posiadać zgodę rodziców lub opiekunów prawnych wraz z oświadczeniem o dobrym stanie zdrowia. Dorośli zawodnicy startują na własną odpowiedzialność. Zawodnicy z klubów muszą posiadać ważne badania lekarskie – odpowiadają za to kierownicy ekip. Ubiór uczestnika powinien być dostosowany do biegania po lesie (wskazane są długie spodnie i długi rękaw koszulki).

Impreza została dofinansowana z budżetu Powiatu Wodzisławskiego oraz budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.

Szczegółowe informacje znajdują się w biuletynie informacyjnym (pobierz). Można je uzyskać także w UKS Sparta Czyżowice, tel. 32 451 33 33, e-mail: info@uks-sparta.org

Zawody odbędą się bez względu na warunki atmosferyczne! Serdecznie zapraszamy!