Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Obiektywne piękno – warsztaty fotograficzne - Powiat Wodzisławski

Obiektywne piękno – warsztaty fotograficzne

Lubisz spacery z aparatem w ręku? Potrafisz uchwycić ciekawe momenty w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie? Na imprezie jesteś zawsze głównym fotografem? Jeżeli lubisz fotografię oraz chciałbyś/chciałabyś poznać nasz region, czy pokazać go kolegom i koleżankom, dołącz do nas!

Już w najbliższą sobotę, 19 października, w powiecie wodzisławskim startuje projekt „Objective beauty” pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Wodzisławskiego. Pierwsze spotkanie rozpocznie się o godz. 16.30  w Wodzisławskim Centrum Kultury.

„Objective beauty”  to inicjatywa młodzieżowa organizowana przez Centrum Inicjatyw UNESCO w ramach programu Unii Europejskiej „Młodzież w działaniu”. Organizacją partnerską jest Associazione Culturale GV Progetto Cinema z włoskiej miejscowości Gorizia.

Cel projektu: Zebranie młodzieży interesującej się fotografią, zorganizowanie warsztatów i sesji fotograficznych w miejscowościach powiatu wodzisławskiego.
Jak? Co miesiąc ustalamy termin i miejsce wyjazdu, robimy zdjęcia, obrabiamy, a w czerwcu organizujemy wystawę fotografii.
Dlaczego warto wziąć udział? Bo całkowicie za darmo można podszkolić swój warsztat fotograficzny, można poznać ciekawe miejsca i ludzi (nie tylko z naszego regionu) oraz podziwiać własne zdjęcie na wystawie w samym centrum Wodzisławia Śl.
Jak wziąć udział? Wystarczy śledzić wydarzenia na stronie Starostwa Powiatowego lub Wodzisławskiego Centrum Kultury albo kontaktować się bezpośrednio z koordynatorem (Wojciech Frydrych: e-mail: wojtek.frydrych@unescocentre.pl

tel. kom.: 886207683)

Serdecznie zapraszamy!