Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Nabór na wolne stanowisko urzędnicze - Starszy specjalista ds. administracyjno – kadrowych w Powiatowym Ośrodku Wsparcia w Połomi – pół etatu - Powiat Wodzisławski

Nabór na wolne stanowisko urzędnicze – Starszy specjalista ds. administracyjno – kadrowych w Powiatowym Ośrodku Wsparcia w Połomi – pół etatu

Dyrektor Powiatowego Ośrodka Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Połomi ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze - Starszy specjalista ds. administracyjno – kadrowych w Powiatowym Ośrodku Wsparcia w Połomi – pół etatu.

Wymagania niezbędne:
1)    Posiadanie obywatelstwa polskiego lub obywatelstwa jednego z państw należących do Unii europejskiej lub innego państwa, którego obywatelom na podstawie innych umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej,
2)    Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
3)    Brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia,
4)    Posiadanie nieposzlakowanej opinii
6)    Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ustawy o pracownikach samorządowych, ustawy o prawie zamówień publicznych.

2. Wymagania dodatkowe:
1) Ogólna znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych, zagadnień bhp i ppoż, ustawy o rachunkowości.
2) Umiejętność obsługi komputerowych aplikacji biurowych (MS Office, Windows, Excel)
3)  umiejętność analitycznego myślenia,
4)  rzetelność, odpowiedzialność, systematyczność,
5)  zdolność organizacji pracy, bezkonfliktowość, komunikatywność.

3.Zakres zadań wykonywanych na stanowisku starszego specjalisty ds. administracyjno- kadrowych:
1.    Prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami,
2.    Prowadzenie spraw związanych z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku pracy,
3.    Prowadzenie ewidencji czasu pracy,
4.    Gospodarka rzeczowymi składnikami majątku POW,
5.    Obsługa sekretariatu,
6.    Prowadzenie kasy,
7.    Prowadzenie archiwum,
8.    Sporządzanie dokumentacji z zakresu zamówień publicznych.
9.    Prowadzenie spraw związanych z zaopatrzeniem jednostki w materiały biurowe, środki czystości, artykuły wyposażenia biura itp.,

4.  Wymagane dokumenty:
1) list motywacyjny,
2) życiorys – Curriculum Vitae,
3) kserokopie świadectw pracy, zaświadczenia potwierdzające odbyte staże lub zaświadczenie
potwierdzające obecne zatrudnienie,
4) kserokopie dyplomów potwierdzających wykształcenie,
5) kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach, referencje,
6) oryginał kwestionariusza osobowego,
7) oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu
z pełni praw publicznych,
8) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych
w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
9) osoba wybrana do zatrudnienia będzie zobowiązana do przedstawienia oryginału aktualnego „Zapytania o udzielnie informacji o osobie” z Krajowego Rejestru Karnego.

5. Informacja o warunkach pracy:
1) praca wykonywana jest w siedzibie POW w Połomi,
2) praca przy komputerze,
4) praca samodzielna, wymagająca szczególnej koncentracji,

6. Informacja o wskaźniku zatrudnienia osób niepełnosprawnych w jednostce:
Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Powiatowym Ośrodku Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Połomi w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej   i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, w miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia tj. w miesiącu grudzień 2013 r. jest niższy niż 6 % .

Oferty z wymaganymi dokumentami kandydaci winni składać drogą pocztową lub osobiście , w zamkniętych kopertach opisanych imieniem i nazwiskiem, adresem i telefonem kontaktowym osoby składającej z adnotacją: „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze – Starszy specjalista ds. administracyjno – kadrowych w Powiatowym Ośrodku Wsparcia w Połomi  ” w kancelarii Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Połomi ul. Centralna 48, w terminie do dnia 24.01.2014 r.

Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane, decyduje data wpływu do kancelarii Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Połomi.

Dyrektor Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Połomi
/-/ Joanna Kasendra