Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konkurs LGD Morawskie Wrota na granty dla NGO - Powiat Wodzisławski

Konkurs LGD Morawskie Wrota na granty dla NGO

Lokalna Grupa Działań „Morawskie Wrota”planuje przeprowadzenie od 24 sierpnia do 7 września naboru wniosków na pozyskanie grantów.

Wsparcie przyznawane będzie na następujące działania:

1. Współpraca – rywalizacja – integracja – wydarzenia integrujące mieszkańców oraz imprezy sportowo-rekreacyjne.
  2. Kontakty ponad barierami – edukacja tworząca więzi międzypokoleniowe oraz działania aktywizujące mieszkańców.

Kwota wsparcia dla jednego zadania to min. 5 000 zł i maksymalnie 12 500 zł w przypadku pierwszego i 10 000 zł w przypadku drugiego działania.

Więcej szczegółów dostępnych w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej w Wodzisławiu Śląskim, tel. 32 453 99 83. Zapraszamy!