Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Kibicuj z nami podczas turnieju tenisa ziemnego - Powiat Wodzisławski

Kibicuj z nami podczas turnieju tenisa ziemnego

Zapraszamy do wspólnego kibicowania podczas Otwartego Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego, który odbędzie się w najbliższy weekend.

Zawody odbędą się w najbliższy weekend, tj. 24 i 25 sierpnia. Turniej zostanie rozegrany na kortach tenisowych LA MIRAGE przy ul. 1 Maja 18 w Skrzyszowie.

Pierwszego dnia zawodów rywalizować będą mężczyźni. Do walki o udział w niedzielnych półfinałach stanie aż 32 panów. Podczas drugiego dnia rozgrywek, oprócz wspomnianych rozgrywek półfinalistów w kategorii mężczyzn, na korcie powalczą panie, których z roku na rok zgłasza się coraz więcej.

Rywalizacja kobiet i mężczyzn toczyć się będzie w formule otwartej (open), bez podziału na kategorie wiekowe. Sędzią głównym meczu będzie Edward Kruczek.

Dla zwycięzców Organizator ufundował pamiątkowe puchary i nagrody.

Organizatorem turnieju jest Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim.