Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Jarosław Kret w wodzisławskiej bibliotece - Powiat Wodzisławski

Jarosław Kret w wodzisławskiej bibliotece

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wodzisławiu Śląskim zaprasza 23 października 2017 o godz. 17.00 na spotkanie autorskie z Jarosławem Kretem pt. "Moja Ziemia Święta". Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Jarosław Kret – dziennikarz, prezenter telewizyjny, fotoreporter, autor reportaży, filmów dokumentalnych i książek m.in. Mój Egipt, Moje Indie, Mój Madagaskar, Moja Ziemia Święta. Z wykształcenia jest egiptologiem. Pracował jako dziennikarz i reporter, przez krótki okres był też prezenterem Teleexpressu. Prowadził swoje autorskie programy: Klub Podróżników, Kino Klubu Podróżników i Filmy Kapitana Baranowskiego w Warszawskim Ośrodku Telewizyjnym. Stale współpracuje z National Geographic, jest członkiem The Explorers Club. Autor programu Planeta według Kreta, w którym opowiada o kulturze i obyczajach zwiedzanych przez niego krajów. (źródło: www. lubimyczytac.pl cyt. za: http://biblioteka.wodzislaw.pl/spotkanie-z-jaroslawem-kretem-23-pazdziernika-2017-godz-17-00/)