Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Informacja o wyniku I przetargu ustnego nieograniczonego - Powiat Wodzisławski

Informacja o wyniku I przetargu ustnego nieograniczonego

Informacja o wyniku przeprowadzonego I przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż przysługującego Powiatowi Wodzisławskiemu prawa użytkowania wieczystego do nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w jednostce ewidencyjnej Wodzisław Śląski, obręb Wilchwy, stanowiącej własność Skarbu Państwa.

W dniu 6 września 2016 roku o godz. 11:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl. przy ul. Bogumińskiej 2 odbył się I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, oznaczonej geodezyjnie działkami nr 664/8 o pow. 0,0936 ha i 667/8 o pow. 0,0180 ha, położonej w jednostce ewidencyjnej Wodzisław Śląski, obręb Wilchwy, karta mapy 3, ujawnionej w księdze wieczystej Nr GL1W/00070894/5 prowadzonej przez V Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Wodzisławiu Śląskim.

W dziale III księgi wieczystej znajduje się wpis prawa na użytkowaniu wieczystym,w brzmieniu: „odpłatna służebność przesyłu na czas nieoznaczony na rzecz Orange Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie lub następców prawnych tej spółki, o treści z par. 3 aktu notarialnego Rep. A Nr 2677/2016 z dnia 24 maja 2016 r.”, natomiast dział IV jest wolny od wpisów.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosiła 48 000,00 zł (słownie: czterdzieści osiem tysięcy złotych 00/100) + podatek VAT 23%, natomiast wysokość wadium stanowiło kwotę 4 800, 00 zł (słownie: cztery tysiące osiemset złotych 00/100).

Z uwagi na brak oferentów przetarg zakończył się wynikiem negatywnym.