Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Drużyna I LO z pucharem Starosty Wodzisławskiego i Burmistrza Radlina - Powiat Wodzisławski

Drużyna I LO z pucharem Starosty Wodzisławskiego i Burmistrza Radlina

6 kwietnia w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Radlinie odbyły się zawody piłki nożnej halowej o Puchar Starosty Wodzisławskiego i Burmistrza Radlina.

Impreza została zorganizowana jako jedno z wydarzeń towarzyszących obchodom dwudziestolecia samorządności Radlina. W zawodach wzięły udział reprezentacje wszystkich szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, a mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcy grup rozegrali mecz o pierwsze miejsce, natomiast zespoły zajmujące drugie miejsca w grupach walczyły o miejsce trzecie. Po zaciętym meczu o trzecie miejsce drużyna gospodarzy, tj.  Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Radlinie pokonała reprezentantów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wodzisławiu Śl.

W meczu o pierwsze miejsce spotkały się drużyny z Liceum Ogólnokształcącego im. 14 Pułku Powstańców Śląskich oraz Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wodzisławiu Śl. Więcej szczęścia dopisało tym pierwszym i to oni zdobyli Puchar Starosty i Burmistrza Radlina.