Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Dowiedz się jak dostać unijne dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej - Powiat Wodzisławski

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rybniku zaprasza na szkolenie dla osób fizycznych zainteresowanych pozyskaniem wsparcia z funduszy unijnych na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Szkolenie odbędzie się w ramach kampanii „Środa z funduszami” już w najbliższą środę, 6 lipca, od godz. 10:00 (rejestracja uczestników od godz. 9:50) do godz. 13:00 w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Rybniku przy ul. Powstańców Śląskich 34 (między Zespołem Szkół Technicznych przy ul. Kościuszki a bazyliką mniejszą pw. św. Antoniego). Lokalizacja:

Lokalny Punkt Informacyjny w Rybniku

Podczas spotkania, które poprowadzą specjaliści ds. funduszy europejskich, przedstawione zostaną najważniejsze założenia, zasady i cele wykorzystywania środków unijnych w nowej perspektywie finansowej 2014-2020. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Aby zgłosić swój akces należy wypełnić formularz i przesłać go na adres: lpirybnik@oddzial.fundusz-silesia.pl

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Osoby niepełnosprawne, które ze względu na stan zdrowia potrzebują szczególnych udogodnień proszone są o dodatkowy kontakt pod numerem telefonu (32) 423 70 32.

Więcej informacji można uzyskać w Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich, telefon 32 431 50 25

Do pobrania: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (plik .docx 64 KB)

Program Operacyjny Pomoc Techniczna 2014-2020, Działanie 3.1 Skuteczni beneficjenci, Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE)punkt informacyjny