Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski „Zawód z przyszłością w obiektywie” – konkurs na fotoreportaż - Powiat Wodzisławski

„Zawód z przyszłością w obiektywie” – konkurs na fotoreportaż

Śląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Katowicach ogłasza konkurs na fotoreportaż bądź film amatorski „Zawód z przyszłością w obiektywie” (w tym pomysł na własną działalność gospodarczą).

Prace w formie prezentacji multimedialnej należy składać osobiście w Punkcie Pośrednictwa Pracy w Wodzisławiu Śl. (ul. Zamkowa 5) w terminie do 2 sierpnia 2013 r.

Konkurs skierowany jest do uczestników projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy”. Pracę konkursowe oceniane będą pod względem trafności, przekazu, spójności, funkcjonalności, jako środka służącego promocji rozwoju zawodowego.

Regulamin konkursu dostępny jest w Punkcie Pośrednictwa Pracy w Wodzisławiu Śl.

Konkurs organizowany jest w ramach projektu „OHP jako realizator usług na rynku pracy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szczegóły – zobacz