Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski „Graficzny świat” – wernisaż prac w wodzisławskim Muzeum - Powiat Wodzisławski

„Graficzny świat” – wernisaż prac w wodzisławskim Muzeum

Bractwo Osób Niepełnosprawnych Związku Górnośląskiego w Gorzycach zaprasza w najbliższy piątek, 15 listopada, na wernisaż wystawy pt. "Graficzny świat ".

Podczas wystawy prezentowane będą prace graficzne,  które powstały w czasie zajęć, które Bractwo organizuje dla grupy swoich podopiecznych z terenu gminy Gorzyce. Prace wykonane są techniką mieszaną, łączącą collage, druk wypukły, rysunek  i cyfrową obróbkę fotografii . Opiekę artystyczną nad działaniami grupy objął dr. hab. Franciszek Nieć.

Wystawa jest organizowana we współpracy z gorzyckim  Warsztatem Terapii Zajęciowej przy WOLOiZOL, Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom „Pokochaj mnie” w Gorzyczkach, Muzeum w Wodzisławiu Śląskim i przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim.

Wernisaż odbędzie się 15 listopada o godz. 16:00 w Muzeum w Wodzisławiu Śl.

Serdecznie zapraszamy!