Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Znamy wyniki XIII edycji Olimiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej - Powiat Wodzisławski

Znamy wyniki XIII edycji Olimiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

Trzech uczniów Zespołu Szkół Technicznych z Wodzisławia Śl. znalazło się w pierwszej dziesiątce finału XIII edycji Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „EUROELEKTRA” .

Komitet Naukowy Olimpiady podał oficjalne  wyniki III etapu zawodów XIII edycji Olimpiady, które odbyły się  16 marca na Politechnice Łódzkiej. Czołowe miejsca przypadły uczniom wodzisławskiej budowlanki.

W grupie elektronicznej:
II miejsce i tytuł laureata zdobył PAWEŁ DUDA
III miejsce i tytuł laureata otrzymał  KRZYSZTOF DŁUGOSZ
IX miejsce i tytuł finalisty zdobył WOJCIECH WYSOCKI.

Gratulujemy uczniom oraz ich opiekunom: Bronisławie Ruteckiej, Kornelowi Barteczko oraz  Romanowi Magierze.

Uroczyste zakończenie olimpiady odbędzie się 15 kwietnia na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy.