Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy na Targi Pracy i Aktywizacji Zawodowej - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy na Targi Pracy i Aktywizacji Zawodowej

Ochotnicze Hufce Pracy we współpracy z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Pszowie organizują Targi Pracy i Aktywizacji Zawodowej.

Targi odbędą się 20 października od 10:00 do 12:00 na sali gimnastycznej ZSP w Pszowie przy ul. Traugutta 32.

W programie imprezy m.in.:

• oferty pracy lokalne i za granicą
  • warsztaty zawodoznawcze
  • oferty szkolenia kursowego, przekwalifikowania zawodowego
  • porady indywidualne z zakresu planowania kariery zawodowej, przedsiębiorczości, pozyskiwania środków finansowych na podjęcie działalności gospodarczej
  • porady prawne

Honorowy patronat nad Targami objął starosta wodzisławski Ireneusz Serwotka oraz burmistrz Pszowa Katarzyna Sawicka-Mucha.

Serdecznie zapraszamy osoby bezrobotne, poszukujące pracy, absolwentów i studentów, a także osoby chcące zmienić pracę lub kwalifikacje zawodowe. Wstęp wolny.

Wodzisławskie jednostki Ochotniczych Hufców Pracy funkcjonują dzięki porozumieniu zawartemu pomiędzy Śląską Wojewódzką Komendą OHP w Katowicach a Powiatem Wodzisławskim.