Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zacznij majowy długi weekend z zespołem TABU! - Powiat Wodzisławski

Zacznij majowy długi weekend z zespołem TABU!

Serdecznie zapraszamy w sobotę 29 kwietnia do Rodzinnego Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" w Wodzisławiu Śl. na Piknik Edukacyjny. W programie m.in. występ zespołu TABU oraz finalistki The Voice of Poland Aleksandry Leśniewicz. Początek o godz. 14:00. Wstęp wolny!

W programie m.in. występy szkolnych zespołów artystycznych, pokazy tańca, musztry, sztuk walki czy street workoutu, zawody sportowe (street ball, petanque, trening Tabata, aerobik), a także warsztaty z tworzenia karykatur czy układania fryzur. Ponadto pokazy modeli samochodowych, konkurencje rekreacyjne dla uczestników (m.in. sztafeta z jajkiem czy rodzinny tor przeszkód) oraz pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej.

Gwiazdą Pikniku będzie zespół TABU. Zaśpiewa również finalistka ostatniej edycji programu The Voice of Poland Aleksandra Leśniewicz. Na wszystkich uczestników czeka też żołnierska grochówka z kotła oraz pieczone kiełbaski. Dla najmłodszych z pewnością atrakcją będzie możliwość malowania twarzy czy tworzenia modeli z balonów.

Program Pikniku Edukacyjnego:

atrakcje na scenie:

14.00–14.25 Pokaz tańca zespołu Jump Style oraz wokalne prezentacje solistów z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim; prezentacja szkoły

14.25–14.30 Oficjalne rozpoczęcie pikniku – starosta Ireneusz Serwotka

14.30–14.50 Zespół muzyczny Bogdan Talenta i Victoria Zondlo z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wodzisławiu Śląskim, prezentacja szkoły.

15.00–16.15 Występ zespołu TABU

16.30–16.50 Pokazy fryzur i tańca towarzyskiego uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Pszowie

16.50–17.10 Pokaz tańca, pokaz musztry i sztuk walki uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach, prezentacja szkoły

17.10–17.30 Street Workout oraz występ muzyczny uczniów Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim, prezentacja szkoły

17.30–17.50 Wręczenie nagród zwycięzcom dyscyplin sportowych

17.50–18.10 Występ muzyczny uczniów z Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim, prezentacja szkoły.

18.10–18.30 Jazz Mean oraz zespół Crumble z I Liceum Ogólnokształcącego w Wodzisławiu Śląskim, prezentacja szkoły

18.30–18.45 Wręczenie podziękowań sponsorom pikniku

18.45–19.00 Występ muzyczny uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Radlinie.

19.00–19.15 Duet muzyczny: Sandra Brzezinka i Jakub Kempe z Liceum Ogólnokształcącego im. Noblistów Polskich w Rydułtowach, prezentacja szkoły

19.15–19.30 Występ muzyczny uczniów Zespołu Szkół w Gogołowej, prezentacja szkoły.

19.30–20.00 Koncert Aleksandry Leśniewicz – finalistki ostatniej edycji programu The Voice of Poland

atrakcje odbywające się na terenie Trzech Wzgórz równolegle do wydarzeń na scenie:

14.00 – 15.00 I tura rozgrywek sportowych (streetball, bule, aerobik, rodzinny tor przeszkód, badminton, kręgle, szachy, kapsle, hula hop, rzuty do celu) a także pokazy wojska – sprzętu, umundurowania, broni.

16.30 – 17.30  II tura rozgrywek sportowych (streetball, bule, aerobik, rodzinny tor przeszkód, badminton, kręgle, szachy, kapsle, hula hop, rzuty do celu) a także pokazy wojska – sprzętu, umundurowania, broni.

Ponadto w wyznaczonych miejscach szkoły zapewniają takie atrakcje jak: rysowanie portretów, kar;ykatur, branża motoryzacyjna – pokaz uczniów ZSP Pszów przy samochodach szkoleniowych, malowanie twarzy, modelowanie zwierzątek z  baloników, pokaz modeli mobilnych (samochody) na torze, pokazy sztuk walki i udzielania pierwszej pomocy na fantomie, pokazy makiet budynków jednorodzinnych, stanowisko Wojskowej Komendy Uzupełnień w Rybniku.

Dla uczestników grillowane kiełbaski i grochówka ufundowana przez sponsorów