Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Za nami VI Grand Prix o Puchar Starosty Wodzisławskiego - Powiat Wodzisławski

Za nami VI Grand Prix o Puchar Starosty Wodzisławskiego

Za nami VI Grand Prix Starosty Wodzisławskiego w siatkówce plażówce z okazji jubileuszu 20-lecia Powiatu Wodzisławskiego. Tym razem zawodnicy rywalizowali w turnieju open.

We wcześniejszych turniejach rywalizowały ze sobą dzieci do lat 12, dzieci do lat 15 oraz młodzież do lat 19.  Kolejne zawody to pojedynki par rodzinnych i mieszanych. Łącznie w rozgrywkach zmierzyło się ponad 50 par.

Tym razem na boiskach zlokalizowanych przy Sportowej Szkole Podstawowej nr 2 w Radlinie, przyszło ze sobą rywalizować sześciu zespołom. Były to pary Paweł Dzido i Dawid Szafranek, Kacper Walawski i Piotr Dzierżęga, Szymon Łaciok i Dominik Komorek, Mateusz Kojzer i Mateusz Domagała, Adam Lewandowski i Łukasz Wawrzyńczyk oraz Andrzej Ferdyan i Adrian Gardyan.

Najlepszą parę na turnieju stworzyli Ferdyan i Gardyan, zajmując pierwszą lokatę. Drugie miejsce zajęli siatkarze Dzido i Szafranek, a na najniższym stopniu podium uplasowała się para Łacok-Komorek.