Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wstrzymanie naboru wniosków o przyznanie środków Funduszu Pracy na podjęcie działalności gospodarczej - Powiat Wodzisławski

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim z dniem 27 grudnia 2022 r. wstrzymuje nabór wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych.

Grafika z informacjami zawartymi w tekście.

Nabór wniosków zostanie wznowiony po otrzymaniu przez tut. urząd decyzji Ministra Rodziny i Polityki Społecznej o wysokości środków Funduszu Pracy na finansowanie programów na rzecz promocji zatrudnienia w roku 2023.

Dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Wodzisławiu Śląskim (pokój nr 335) lub telefonicznie (32 4592955, 32 4592956).