Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wspieraj lokalne organizacje. Skorzystaj z bezpłatnego programu do rozliczania PIT - Powiat Wodzisławski

Samorząd Powiatu Wodzisławskiego od kilku lat prowadzi akcję „Zostaw 1 % w Powiecie Wodzisławskim”, której celem jest promocja lokalnych organizacji pożytku publicznego. Na jego terenie działa bowiem ponad 30 organizacji posiadających status organizacji pożytku publicznego, umożliwiający tym organizacjom pozyskiwanie środków z 1 % podatku dochodowego od osób fizycznych.

plakat 1 procent

Żeby zachęcić mieszkańców powiatu do wspierania lokalnych OPP, przygotowano program do rozliczenia PIT, który daje możliwość wsparcia tych organizacji pożytku publicznego, które mają swoje siedziby lub oddziały/koła na terenie powiatu.

Rozlicz PIT w powiecie wodzisławskimw powiecie wodzisławskim

Zachęcamy do rozliczenia swojego PIT-u z wykorzystaniem programu tak, aby 1% pozostał w Powiecie Wodzisławskim i służył mieszkańcom w zaspakajaniu ich potrzeb lokalnie, w „małej ojczyźnie”.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.