Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Warsztaty kaligrafii z wiosną w tle - Powiat Wodzisławski

Warsztaty kaligrafii z wiosną w tle

Chcesz doskonalić umiejętność pięknego pisania? Już 13 maja o godz. 10.00 nadarzy się ku temu sposobność. Wszystko dzięki warsztatom kaligrafii, które tradycyjnie już w WCK poprowadzi Monika Kruczek (piekneslowa365.pl).

Zdjęcie Warsztaty kaligrafii

Praca z liternictwem wymaga skupienia i cierpliwości, stając się skutecznym sposobem na wyciszenie się po ciężkim dniu pracy. Znacząco poprawia estetykę i czytelność pisma ręcznego, wzmacnia kreatywność i wyobraźnię. Nieważne, czy dopiero zaczynasz przygodę z pięknym pisaniem, czy to twoje kolejne warsztaty, gdyż prowadząca skupia się zarówno na wsparciu indywidualnym, jak również wprowadza nowe elementy liternictwa dla bardziej zaawansowanych.

Uczestnicy dwugodzinnego spotkania otrzymają wszelkie niezbędne narzędzia pracy tj. karty ćwiczeń z liniami pomocniczymi oraz materiały piśmiennicze. Pod okiem prowadzącej będą rozwijać umiejętności i tworzyć prace w technice brush letteringu. Dodatkowo podczas najbliższych warsztatów wykorzystywane będą ptasie i kwiatowe inspiracje.

Koszt uczestnictwa w zajęciach to 45 zł. Zapisy przyjmowane są do 8 maja pod adresem piak@wck.wodzislaw.pl. Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55 wew. 28). Realizacja warsztatów będzie możliwa pod warunkiem zgłoszenia się minimalnej liczby zainteresowanych.