Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Uwaga! W sobotę utrudnienia na drodze w Łaziskach gm. Godów - Powiat Wodzisławski

Uwaga! W sobotę utrudnienia na drodze w Łaziskach gm. Godów

Jak poinformował wykonawca inwestycji, firma SKANSKA, w sobotę - 5 listopada nastąpi zamknięcie dla ruchu ul. Powstańców Śl. w Łaziskach (gm. Godów) na odcinku od węzła autostradowego do skrzyżowania z ul. Dworcową. Spowodowane jest to planowanym położeniem warstwy ścieralnej nawierzchni na odcinku ok. 900 m. Prace prowadzone są w weekend, ponieważ w tych dniach ruch pojazdów jest najmniejszy, a nowa nawierzchnia zostanie położona równocześnie na całej szerokości jezdni.

Podobnie jak w przypadku wcześniejszych prac na tej drodze wyznaczono objazd przez Turzę Śl. ulicą Dworcową, a następnie Wodzisławską i Kościuszki do drogi krajowej nr 78.