Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Terapia ruchem, czyli rozwojowe warsztaty w WCK - Powiat Wodzisławski

Terapia ruchem, czyli rozwojowe warsztaty w WCK

Jak co miesiąc, tak i w kwietniu w ofercie Wodzisławskiego Centrum Kultury nie może zabraknąć warsztatów „Uwolnij ciało” z Małgorzatą Karwot. Ruchowe zajęcia rozwojowe dla młodzieży i dorosłych odbędą się 1 kwietnia, w sobotę o godz. 15:00.

Plakat Terapia Ruchem Uwolnijkwiecień

Dwugodzinne warsztaty będą okazją do pracy nad oddechem, relaksacją i emocjami w ruchu, a także do nauki wsłuchiwania się we własne ciało. Pod czujnym okiem instruktorki tańca i psycholożki, uczestnicy zajęć będą uczyć się, jak wykorzystać aktywność fizyczną i twórcze wyrażanie siebie jako sposób na zmniejszenie stresu i napięcia w ich życiu.

Koszt uczestnictwa w zajęciach to 30 zł. Zapisy przyjmowane są do 27 marca pod adresem i.sobota@wck.wodzislaw.pl (wpłaty przelewem na konto WCK lub w kasie w nieprzekraczalnym terminie 30 marca). Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55 w.28). Realizacja warsztatów będzie możliwa pod warunkiem zgłoszenia się minimalnej liczby zainteresowanych.