Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Starosta Leszek Bizoń gościem dnia w TVT - Powiat Wodzisławski

Starosta Leszek Bizoń gościem dnia w TVT

Zachęcamy dziś do obejrzenia w Telewizji Regionalnej TVT rozmowy Katarzyny Siwczyk ze starostą Leszkiem Bizoniem w programie "Gość Dnia". A w nim m.in. o obecnej sytuacji w powiatowej służbie zdrowia i działaniach podejmowanych przez Powiat.

Gość-dnia-czołówka

Program „Gość Dnia” można oglądać dzisiaj na antenie Telewizji TVT zaraz po programie „Raport”, tj. o godz. 17:50, 18:50 i 21:50.

Zapraszamy przed odbiorniki i przypominamy, że Telewizję Regionalną TVT można odbierać na kanale 47 lokalnego multipleksu MUX-L2 oraz w ofercie operatorów telewizji kablowej. Szczegółową informację na ten temat można uzyskać na stronie TVT (PRZEJDŹ).

Stację można oglądać również w sieci Internet na stronie: http://telewizjatvt.pl/na-zywo/ lub w aplikacji dostępnej w serwisie Google Play.

Rozmowę można obejrzeć: