Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Sanepid radzi, jak bezpiecznie spędzić ferie - Powiat Wodzisławski

Sanepid radzi, jak bezpiecznie spędzić ferie

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach przygotował plakat z poradami dla uczestników wypoczynku zorganizowanego.

zima

Na terenie powiatu wodzisławskiego i miasta Jastrzębie- Zdrój koordynatorem akcji „Bezpieczne Ferie 2019” jest Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wodzisławiu Śląskim. Celem akcji jest zapewnienie dzieciom i  młodzieży bezpiecznych warunków wypoczynku w czasie ferii zimowych. Wszelkie informacje można uzyskać w Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Wodzisławiu Śląskim pod numerem telefonu 32 456 38 10 – 12.