Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Rusza konkurs FIO Śląskie Lokalnie 2015 - Powiat Wodzisławski

Rusza konkurs FIO Śląskie Lokalnie 2015

Masz pomysł na ciekawy projekt dla mieszkańców? Złóż wniosek i zdobądź do 4 tys. złotych. Alokacja przeznaczona na dotacje w ramach konkursu w 2015 roku to aż 760 000 złotych.

Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS oraz Fundusz Lokalny „Ramża” ogłaszają nabór wniosków na realizację projektów w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Celem konkursu jest zwiększenie zaangażowania obywateli (grup nieformalnych i samopomocowych) oraz organizacji pozarządowych w życie publiczne poprzez wsparcie inicjatyw służących rozwojowi społeczności lokalnych na obszarze województwa śląskiego.
Więcej informacji – zobacz