Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski RoMan Żurek STAND-UP w WCK 28.03.2023 - Powiat Wodzisławski

RoMan Żurek STAND-UP w WCK 28.03.2023

„Było wspaniale , popłakałem się ze śmiechu”, „Świetnie spędzone prawie 2 godziny”, „Coś nowego. Dobry humor na wysokim poziomie” - takie opinie słychać po występie tego artysty. Już 28 marca w Wodzisławskim Centrum Kultury wystąpi w swoim stand-upowym programie legenda polskiej sceny kabaretowej, założyciel bijącej rekordy popularności Neo-Nówki – Roman Żurek.

Plakat Roman Zurek

Roman Żurek to twórca i autor tekstów kabaretu Neo-Nówka, który tym razem zaprasza na swój solowy program. „Tapioka”, bo taką ma nazwę to niebanalne i bezkompromisowe poczucie humoru i mnóstwo dystansu do siebie. Ponadto trafne obserwacje i opowieści zmuszające do przemyśleń. Zgromadzoną publiczność czeka mieszanka stand-upu, satyry i komedii.

Roman Żurek wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury 28 marca o godzinie 19:00. Bilety w cenie 100 zł dostępne w kasie WCK oraz online na stronie: www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet.

Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nie odebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.