Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski PROGRAM ODDZIAŁYWAŃ KOREKCYJNO-EDUKACYJNYCH WOBEC OSÓB STOSUJĄCYCH PRZEMOC W RODZINIE - Powiat Wodzisławski

Powiatowy Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Wałowej 30 realizuje program oddziaływań korekcyjno-edukacyjnych wobec osób stosujących przemoc w rodzinie.

Oddziaływania prowadzone są w formie programów działań edukacyjnych i korekcyjnych, ukierunkowanych na taką zmianę zachowań i postaw osób stosujących przemoc, która zmniejszy ryzyko dalszego stosowania przez nie przemocy oraz zwiększy ich zdolność do samokontroli agresywnych zachowań i do konstruktywnego współżycia w rodzinie.

Wszystkich chętnych do uczestnictwa w programie prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numerami telefonów: (32) 4556032, 692 488 732 lub kontakt mailowy psow@neostrada.pl.