Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Od 15 lutego zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji powiatowej. Wracają kursy po 19:30 - Powiat Wodzisławski

Od 15 lutego zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji powiatowej. Wracają kursy po 19:30

Od poniedziałku (15 lutego br.) nastąpi planowana zmiana rozkładów jazdy wodzisławskiej komunikacji powiatowej. Zmiany w większości dotyczą korekt czasów odjazdów poszczególnych autobusów.

autobus PKS na tle Starostwa

Dodatkowo zaplanowano więcej kursów na linii 36 Wodzisław Śl. – Jastrzębie-Zdrój przez Czyżowice, Gorzyce i Godów. Z kolei w dni nauki szkolnej zrezygnowano z linii 35 (Gorzyczki-Wodzisław Śl. przez Czyżowice). Wracają także wieczorne kursy po 19:30 zawieszone w grudniu ubiegłego roku.

W dalszym jednak ciągu realizowany będzie rozkład jazdy jak w dni wolne od nauki szkolnej. Dla uczniów klas I-III uruchamiane będą dodatkowe kursy:

  • do szkoły w Olzie kurs specjalny z Odry o godz. 7:50, powrót kursem rozkładowym na linii 33 relacji Wodzisław Śl. – Odra o godz. 13:47,
  • do szkoły w Syryni i do przedszkola w Nieboczowach kurs rozkładowy na linii 42 relacji Buków – Wodzisław Śl. o godz. 7:21, powrót kursem specjalnym z Syryni o godz. 13:35 oraz Nieboczów o godz. 13:38.