Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Nowy kurs salsy kubańskiej w WCK - Powiat Wodzisławski

Nowy kurs salsy kubańskiej w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury oraz Havana Salsa Club zapraszają nowy kurs salsy kubańskiej i bachaty od podstaw. Nowa grupa startuje od 19 września, we wtorek o godz. 19:00. Wymagana wcześniejsza rezerwacja miejsc.

PLAKAT 2023 kurs salsy WCK

Na kursie instruktorzy zapoznają uczestników z tajnikami energetycznej salsy kubańskiej oraz zmysłowej bachaty. To propozycja dla każdego, kto chce zdrowo i ciekawie spędzić czas. Wystarczy włożyć wygodne buty i rozpocząć nową przygodę. Liczba miejsc jest ściśle ograniczona, a zapisy prowadzone są poprzez stronę internetową www.HavanaSalsaClub.pl. Informacji dodatkowych udziela instruktor Arkadiusz Meps pod nr telefonu 668 129 962 oraz mailowo: info@havanasalsaclub.pl. Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu i trwać będą około 70 minut. Można dołączyć do grupy maksymalnie do 3 tygodni od daty rozpoczęcia. W grupie może uczestniczyć 12 par. Zajęcia prowadzą instruktorzy z kilkunastoletnim doświadczeniem: Arkadiusz i Marta Meps. Wodzisławskie Centrum Kultury oraz Havana Salsa Club zapraszają w parach oraz solo. Pierwszeństwo zapisów mają osoby już dobrane w parach. Na pierwszych zajęciach osoby bez partnerów będą mogły dobrać się w pary.

Cena zajęć to 100 zł/os za karnet miesięczny (4 kolejne zajęcia), a na karnet studencki obowiązuje 10% zniżki.

Havana Salsa Club to instruktorzy z ponad 15-letnim doświadczeniem w nauczaniu. Posiadają wypracowany przez lata autorski program nauki. Wyszkolili ponad 1500 kursantów. Klub organizuje zagraniczne wyjazdy taneczne, cyklicznie warsztaty z najlepszymi instruktorami w kraju, dzięki czemu tworzy największą społeczność taneczną.

Poczuj kubańską energię w Wodzisławskim Centrum Kultury i przedłuż sobie tanecznie lato w jesienne wieczory. Już dziś zarezerwuj sobie miejsce na nowym kursie!