Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Moje uczucia są ważne – warsztaty rozwojowe dla młodzieży - Powiat Wodzisławski

Moje uczucia są ważne – warsztaty rozwojowe dla młodzieży

Zapraszamy na kolejne spotkanie skierowane do młodzieży poświęcone poznawaniu siebie i budowaniu własnej tożsamości. Bezpłatne warsztaty ruchowo-rozwojowe „AkceptacJA” odbędą się 12 maja o godz. 11.00 w siedzibie „Młode miasto”, mieszczącej się na Rynku 24. Poprowadzi je psycholożka i instruktorka tańca Małgorzata Karwot.

akceptacja plakat

Nowe miejsce na mapie Wodzisławia Śląskiego to przyjazna przestrzeń na tego typu wydarzenia. Młodzież będzie pracować nad tematami związanymi z radzeniem sobie z emocjami, rozwijaniem umiejętności komunikacji interpersonalnej, odnajdywaniem poczucia własnej wartości i wzmacnianiem pewności siebie. Nie zabraknie rozmów o własnych potrzebach, słuchaniu siebie i o tym, jak dobrze poczuć się we własnym ciele. Warsztaty będą okazją do wyrażania swoich emocji poprzez ruch, relaksacji, treningu uważności i spotkania się w przyjaznej atmosferze z rówieśnikami w przestrzeni „Młodego miasta”.

Warsztaty są bezpłatne, jednak obowiązują na nie zapisy, które przyjmowane są do 7 maja pod adresem i.sobota@wck.wodzislaw.pl. Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55 w. 28). Zajęcia odbędą się pod warunkiem zebrania odpowiedniej liczby osób.