Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Mery Spolsky w WCK - Powiat Wodzisławski

Mery Spolsky w WCK

Niepowtarzalna, charyzmatyczna i czerpiącą z wielu źródeł - od hip-hopu przez eksperymentalną elektronikę po popową piosenkę. Oczywiście nie kto inny jak Mery Spolsky. Ta wyjątkowa artystka polskiej sceny muzycznej wystąpi 2 marca w Wodzisławskim Centrum Kultury. Bilety już w sprzedaży.

Mery Spolsky plakat

Mery Spolsky ogłasiła nową erę – EROTIK ERĘ, a wraz z nią ponownie rusza w klubową

trasę koncertową. – Tych, którzy byli już na koncertach Mery Spolsky, do udziału w EROTIK ERA TOUR przekonywać nie trzeba… A dla tych, którzy jeszcze okazji nie mieli jest ten opis.

Przygotujcie się na basy, które przyśpieszą Wasze tętno i elektroniczne brzmienia, które nie pozwolą Wam ustać w miejscu. Ta trasa jest o tańcu do utraty tchu, odwadze w wyrażaniu siebie i pozbyciu się ograniczeń. Twórczość Mery Spolsky to jednak znacznie więcej niż dobra zabawa. Artystka jak zwykle ma coś do powiedzenia. Tym razem przygląda się tematom dotyczącym seksualności, ciałopozytywności, wstydu, relacji, oczekiwań wobec kobiet i daje temu bezkompromisowy wyraz w swoich tekstach.

Mery Spolsky ze swoim powiększonym o perkusje składzie zagra promujące nowy materiał single – „Suka” i „Maria przed ołtarzem” oraz premierowo pozostałe utwory z nadchodzącej płyty. Nie zabraknie także ulubionych przez publiczność Spolsky hitów z poprzednich albumów „Miło było Pana poznać” i „Dekalog Spolsky”.

Artystka wystąpi 2 marca o godzinie 19:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury. Bilety w cenie 119 zł dostępne w kasie WCK oraz online. Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.