Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Już wkrótce festiwal karaoke "ŚpiewaMY" - Powiat Wodzisławski

Już wkrótce festiwal karaoke „ŚpiewaMY”

VI edycja Festiwalu ŚpiewaMY odbędzie się już 19 kwietnia 2023 r. Festiwal w całości poświęcony  osobom z różnymi niepełnosprawnościami idealnie wpisuje się w kulturalne funkcjonowanie mieszkańców regionu.

Mikrofon

Organizatorem jest Zespół Placówek Szkolno- Wychowawczo-Rewalidacyjnych. Współorganizatorem: Wodzisławskie Centrum Kultury, Stowarzyszenie „Czyń dobro” i Powiat Wodzisławski. Patronat honorowy objął Starosta Powiatu Wodzisławskiego Leszek Bizoń. Ze strony mediów patronat medialny objęli: Radio 90, „Dziennik Zachodni”, portal nowiny.pl, „Nowiny Wodzisławskie”.

Nad całością festiwalowych zmagań czuwa jury w składzie: Grzegorz Czech – właściciel studia GOrecords, Marek Sobota – dyrygent Wodzisławskiej Orkiestry Rozrywkowej, Szymon Kamczyk – redaktor naczelny „Nowin Wodzisławskich”. O atrakcyjność Festiwalu zadba także zespół Gramofon i zespół taneczny DanceCap. Całość Festiwalu poprowadzi Paweł Korduła.

Festiwal oferuje niezapomniane przeżycia i wspaniałą zabawę muzyczno-kulturalną w niecodziennej cyrkowej aranżacji. Szczegóły muszą na razie pozostać tajemnicą organizatorów. Niespodzianek z pewnością nie zabraknie.

Grafika promująca festiwal Karaoke ŚpiewaMY