Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski GRUPA ARTYSTYCZNA KONAR ZAPRASZA NA PLENERY MALARSKO-FOTOGRAFICZNE - Powiat Wodzisławski

GRUPA ARTYSTYCZNA KONAR ZAPRASZA NA PLENERY MALARSKO-FOTOGRAFICZNE

PRACOWNIA ARTYSTYCZNYCH WRAŻEŃ - 13 czerwca 2010 – PSZÓW - 20 czerwca 2010 – WODZISŁAW ŚLĄSKI

Plenery w ramach projektu „Pracownia Artystycznych Wrażeń” mają na celu integrację środowisk artystycznych, wzbogacenie oferty kulturalnej podczas Dni Miast oraz stworzenie nowych dzieł. Artyści poprzez działania malarskie i fotograficzne realizowane na terenie Pszowa i Wodzisławia Śląskiego będą m.in. dokumentować zabudowę architektoniczną, strukturę społeczną oraz pejzaże.
Projekt dofinansowany jest ze środków Powiatu Wodzisławskiego i Miasta Pszów.
W plenerze mogą brać udział osoby dorosłe – amatorzy i profesjonaliści. Zapisy na oba plenery prowadzone są odrębnie.
Partnerem przy realizacji plenerów w ramach projektu jest Grupa Fotograficzna INDYGO

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń -szczegóły na: www.artgroupkonar.com