Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Dziś Dzień Edukacji Narodowej - Powiat Wodzisławski

Dziś Dzień Edukacji Narodowej

Najlepszy jest ten nauczyciel, który ucząc, potrafi tchnąć przyjemność w dusze uczniów.

Grafika okolicznościowa z okazji Dnia Edukacji Narodowej zawierająca kolaż różnych zdjęć i napisów

Wszystkim nauczycielom, a także pracownikom niepedagogicznym szkół i placówek oświatowych Powiatu Wodzisławskiego władze powiatu składają najserdeczniejsze życzenia:

– Dzisiejszy uroczysty dzień jest doskonałą okazją, aby w imieniu władz Powiatu Wodzisławskiego złożyć podziękowania za Państwa codzienny trud, wrażliwość, cierpliwość oraz za przykład dawany młodym ludziom. Wspólnie życzymy, aby w wypełnianiu tej misji nigdy nie zabrakło Państwu mądrości i roztropności, otwartości na drugiego człowieka, ale i odpowiedzialności. Życzymy, aby miłość do zawodu stale przynosiła oczekiwane efekty, satysfakcję oraz radość. Niech też stale towarzyszy Wam świadomość, że swoją pracą i dawanym przez siebie przykładem budujecie fundamenty pomyślnej i oby lepszej przyszłości tego kraju i tego narodu. Wszystkim nauczycielom, pracownikom administracji i szkół życzymy zdrowia, wielu sukcesów osobistych i zawodowych, a przede wszystkim stale towarzyszącego Państwu poczucia dobrze wykonanej roboty. Wszystkiego najlepszego! – Starosta Wodzisławski Leszek Bizoń wspólnie z Zarządem i Radą Powiatu Wodzisławskiego.

bukiet białych róż, pomiędzy którymi znajdująsię białe kwiatki gipsówki