Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Dary Centrum Integracji Społecznej w Godowie dla Oddziału Neonatologicznego - Powiat Wodzisławski

Dary Centrum Integracji Społecznej w Godowie dla Oddziału Neonatologicznego

W dniu 3 września przedstawiciele Centrum Integracji Społecznej w Godowie przekazali dla Oddziału Neonatologicznego Szpitala w Wodzisławiu Śląskim dary. To 22 kocyków, 27 rożków, 26 wkładek do inkubatorów oraz 7 ochraniaczy do łóżeczek.

Dary Centrum Integracji Społecznej w Godowie dla Oddziału Neonatologicznego

Podarunki wykonane zostały przez uczestników unijnego projektu realizowanego przez Pracownię Etnograficzną CIS we współpracy z firmą Raiseberry Magdalena Jurek – Karasek z Gołkowic. W opinii dyrekcji szpitala, która doceniła wczorajszy gest, przekazane dary poprawią komfort pobytu najmłodszych pacjentów w szpitalu.