Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Adam Snopek Show w Mszanie - Powiat Wodzisławski

Adam Snopek Show w Mszanie

12 marca godz. 17.00 - GOKiR Mszana zaprasza na artystyczne wydarzenie pn. "Od Bacha do AC/DC czyli o muzyce na wesoło". To muzyczne show z aktywnym udziałem publiczności przy największych przebojach muzyki rozrywkowej i klasycznej, z którym Adam Snopek koncertuje na największych scenach muzycznych i kabaretowych.

Adam Snopek Show plakat

Adam Snopek Niezwykle charyzmatyczny, ekspresyjny, posiadający nieskończone pokłady energii pianista i showman. Czynny muzyk sesyjny, koncertuje w Polsce i za granicami kraju.

Adam Snopek to absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureat I Nagrody na II Międzynarodowym Konkursie Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Korepetytor i aranżer muzyczny śląskich teatrów. W spektaklu „Skazany na Bluesa” w reż. Arkadiusza Jakubika wciela się w postać Bergera oraz kieruje zespołem muzycznym. Występuje na scenie Opery Śląskiej w Bytomiu w show muzycznym pt. „Muzyczna Awantura z Happy Endem, czyli Adam Snopek Stand-up Przy Fortepianie kontra Kameraliści Opery Śląskiej w Bytomiu” na podstawie własnego scenariusza

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w Ośrodku Kultury w Mszanie (ul. Mickiewicza 92)