Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski 31.01.2024 Wodzisław Śląski: W Nowy Rok tanecznym krokiem - Powiat Wodzisławski

31.01.2024 Wodzisław Śląski: W Nowy Rok tanecznym krokiem

Wodzisławskie Centrum Kultury oraz Havana Dance Studio zapraszają na nowy kurs salsy kubańskiej z elementami bachaty w parach od podstaw. Nowa grupa startuje 31 stycznia, w środę o godz. 20:00. Wymagana wcześniejsza rezerwacja miejsc.

kurs salsy - plakat

Na kursie instruktor zapozna uczestników z tajnikami energetycznej salsy kubańskiej oraz elementy zmysłowej bachaty. To propozycja dla każdego, kto chce spędzić wolny czas w aktywny i ciekawy sposób. Wystarczy włożyć wygodne buty i rozpocząć nową przygodę.

Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu (środy), a czas ich trwania to około 60 minut. Można dołączyć do grupy maksymalnie do 3 tygodni od daty rozpoczęcia. Zajęcia poprowadzi Arkadiusz Meps.

Arkadiusz Meps to współwłaściciel Havana Dance Studio. Instruktor salsy z 18-letnim doświadczeniem, a z zamiłowania DJ. Choć jest niewielkiego wzrostu zna go każdy. Ma wybitny salsowy słuch, a mimo wady wzroku dostrzega każdego komu taniec w duszy gra. Dzięki wiedzy muzycznej i ogromnej kolekcji winyli rozkręci każdą imprezę. Ma świetne podejście do ludzi, rozwieje każdą taneczną wątpliwość. Lubi mieć wszystko pod kontrolą. I dobrze, bo zna się na wielu sprawach jak mało kto.

– Staramy się dopilnować proporcji w grupie, dlatego pierwszeństwo zapisów mają osoby dobrane w pary, osoby solo przyjmujemy w ramach dostępności wolnych partnerów. Jeśli w trakcie zajęć nie chcesz się zmieniać – nie ma problemu, wszystko zależy od Ciebie. Nie stresuj się, każdy kiedyś zaczynał, a my wiemy co robimy – będziesz w dobrych rękach! – mówi Arkadiusz Meps.

Cena za karnet miesięczny to 120 zł /os. (4 kolejne spotkania), a na karnet studencki obowiązuje 15% zniżki. Liczba miejsc jest ściśle ograniczona. W grupie może uczestniczyć maksymalnie 15 par. Dodatkowych informacji udziela instruktor pod nr telefonu 668 129 962 oraz mailowo: info@havanasalsaclub.pl.

Zapisy są prowadzone tylko poprzez stronę internetową: www.havanasalsaclub.pl.

Miejsce kursu: Wodzisławskie Centrum Kultury, ul. Kubsza 17, 44-300 Wodzisław Śląski.