Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski 18.02.2024 Wodzisław Śląski: Spektakl „Nie-Ma” dla maluchów w WCK - Powiat Wodzisławski

18.02.2024 Wodzisław Śląski: Spektakl „Nie-Ma” dla maluchów w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl przygotowany z myślą o dzieciach do czwartego roku życia. Już 18 lutego o godz. 12.00 maluchy wraz z rodzicami będą mogli odkryć magiczną przestrzeń teatru, specjalnie zaaranżowaną i dostosowaną do potrzeb małych dzieci.

spektakl "nie-ma" dla maluchów

Motywem przewodnim przedstawienia jest znany, szczególnie małym dzieciom, temat pojawiania się, znikania, a przede wszystkim szukania. Jak to się dzieje, że czegoś NIE MA, a jednak jest? Pojawia się, brzęczy, brzmi, błyszczy, pachnie… Jak zachęcić najmłodszych do wielkich poszukiwań? NIE MA co, to trzeba zobaczyć i usłyszeć samemu.

W spektaklu Teatru Małego z Tychów, twórcy są na wyciągnięcie ręki, gdyż zarówno aktorzy, jak widownia, usytuowani będą na scenie, by wydarzenie odbywało się w bliskiej relacji z małą widownią.

Dla najmłodszych przygotowana zostanie strefa z książeczkami, gdzie będą mogli poczekać na spektakl. Uczestnicy przebywają na scenie bez obuwia.

Bilety w cenie 35 zł od osoby dostępne w kasie WCK oraz online. Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.